Dule_Car
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dule_Car

Namenjeno samo pravim fanovima najbolje zvezde Duleta
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dusan Silni-PRESS

Ići dole 
AutorPoruka
_^^^SwIlEnA^^^_
Admin
_^^^SwIlEnA^^^_


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : Okoline Zrenjanina...
Datum upisa : 21.09.2007

Dusan Silni-PRESS Empty
PočaljiNaslov: Dusan Silni-PRESS   Dusan Silni-PRESS Icon_minitimeSub Sep 22, 2007 2:33 am

16.09.2007, BEOGRAD
Izvor: PRESS
DUŠAN SILNI
Mladi Subotičanin Dušan Svilar u svom prvom razgovoru za medije posle trijumfa na takmičenju za „Zvezde Granda" kaže da je siguran da će ova pobeda promeniti njegov život, ali ne i njega samog

Dusan Silni-PRESS Image

Kada se u martu ove godine Dušan Svilar pojavio među 20 odabranih mladića i devojaka od 10.000, koliko ih se prijavilo za treći serijal takmičenja za „Zvezde Granda", malo ko je u ovom skromnom dečaku prepoznao buduću zvezdu. Obučen u staromodno odelo, sa manirima „kao pre rata", stručni ali i novinarski žiri kritikovali su ga za „aut" stajling. Međutim, Dušan je pokazao da je baš put koji je sebi zacrtao ispravan, a to je prepoznala i Srbija

Mladi Subotičanin za Press kaže da će ubedljiva pobeda na prepunom „Tašu" u subotu promeniti njegov život, ali ne i njega samog.

- Nadam se da ću kvalitetno promeniti život svojoj porodici. Iako sam najmlađi, želim da omogućim svojoj porodici da bolje živi. Svi su bili na „Tašu" i podelili sa mnom radost posle pobede.

n Da li su ti ostali takmičari čestitali ili je bilo i ljubomore?

- Ne, ne... nimalo ljubomore. Svi se čude kako živimo kao braća i sestre. Već smo šest meseci zajedno i nikada se nismo posvađali.

n Dok je sve bilo imaginarno, u najavi, sigurno si drugačije razmišljao o poklonima koje sleduju pobedniku. Kako se sada osećaš kada je sve to u tvojim rukama?

- Većinu para koje ću dobiti pokloniću crkvi Vaznesenja Gospodnjeg u Subotici, gde odlazim redovno svake nedelje. Ostatak ću potrošiti na svoju porodicu, a automobil („ford fijesta", prim. aut.) ostaće meni.

n Mnogi su kritikovali tvoj staromodni stajling i izbor pesama. Da li ćeš konačno nešto promeniti?

- Nadam se da ću promeniti samo kvalitet garderobe. Kada je reč o zabavnim, odnosno pop pesmama, u startu su nam Saša Popović i Saša Jakšić Žika objasnili da će ovog puta biti drugačije, i da imamo pravo da biramo šta želimo da pevamo. Pošto duže pevam zabavnu muziku, a i smatram da mi više leži, odabrao sam takvu vrstu pesama.

n Često te porede sa Zdravkom Čolićem. Da li ti to smeta ili prija?

- Svakome bi bila čast da ga porede sa takvom veličinom kao što je Zdravko Čolić. Ja znam da ću graditi karijeru u kojoj neću ličiti na njega, ali mi izuzetno prija svako takvo poređenje.

n Da li ti prija što te ljudi prepoznaju na ulici i kako ćeš se odupreti da ne „poletiš u nebo"?

- Prija mi, ali smatram da umem da nosim popularnost, i ne verujem da ću se ikada promeniti.

n Tvoje obožavateljke veoma se interesuju za tvoj privatni život. Da li trenutno postoji neko poseban u tvom srcu?

- Ne, nemam čak ni simpatiju.



n Ipak, svi su primetili neke tople poglede između tebe i jedne od plesačica na bini „Taša"...

- Toj devojci ne znam čak ni ime. Smatram to poslom, i mojim i njenim. A topli pogledi bili su samo trenutak inspiracije i ništa više.


Saša Popović: Stop za zurle!

Jutro posle završetka finala, direktor „Grand produkcije" Saša Popović sumirao je za Press utiske sa ovogodišnjeg takmičenja.

- Prezadovoljan sam ovom sezonom, jer smo oborili sve rekorde gledanosti, a kvalitet takmičara bio je viši nego ikada. Dušan je zasluženo pobedio, a ta njegova pobeda zaista označava i kraj muzičke ere turcizama i arapskih melodija. Od sada, definitivno, u „Grandu" više neće biti zurli i talambasa. Dušan je prvi pevač kome će Grand snimiti kompletan komercijalni pop album.

Grand matematika

1.071.150 SMS poruka ukupno je stiglo u subotnjem finalu „Zvezda Granda"

354.759 glasova ukupno je u tri kruga dobio pobednik Dušan Svilar

255.885 glasova dobila je drugoplasirana Radmila Manojlović
81.272 glasa Svilar je dobio u finalnoj rundi, kada je mogao da se šalje samo po jedan glas

68.227 glasova u istoj rundi dobila je Radmila Manojlović

17.000 posetilaca bilo je u subotu na „Tašmajdanu"

6.319.785 dinara (oko 79.000 evra) zaradio je „Grand" na SMS porukama

500.000 evra ukupna je vrednost nagrade za pobednika Dušana Svilara (album, turneja, marketing, automobil, sponzori)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.luda-a-cool.piczo.com
 
Dusan Silni-PRESS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DUSAN POBEDNIK-KURIR ;)
» NAROD JE REKAO DUSAN,A NE MILAN!
» ZABAWNJACI NAPADAJU-PRESS

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dule_Car :: Dusan Svilar :: Sve o Dusanu-
Skoči na: