Dule_Car
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dule_Car

Namenjeno samo pravim fanovima najbolje zvezde Duleta
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta je to ljubav??

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
_^^^SwIlEnA^^^_
Admin
_^^^SwIlEnA^^^_


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : Okoline Zrenjanina...
Datum upisa : 21.09.2007

Sta je to ljubav?? Empty
PočaljiNaslov: Sta je to ljubav??   Sta je to ljubav?? Icon_minitimeSub Sep 22, 2007 3:16 am

E,owako..poshto sam ja mala i nezrela owaj zelena Very Happy ne znam shta je to ljubaw ..Da li bi ste mi mogli retji shta je to LJUBAV? Very Happy Embarassed bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.luda-a-cool.piczo.com
Anchi:)
Najnoviji clan
Anchi:)


Broj poruka : 33
Godina : 31
Datum upisa : 26.01.2008

Sta je to ljubav?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to ljubav??   Sta je to ljubav?? Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 12:32 pm

A joj... Evo... Ovako nekako je to izmedju dvoje koji su zaljubljeni jedni u drugo... Bar ja mislim... Dobro, ja jesam zaljubljena i mogu da ti kazem kako je meni...
to ti je nesto sto je jako tesko opisati...
jednostavno zelis da si pored te osobe koju volis, i jako ti je lepo kada si sa njom... Kada je vidis, uvek se smeskas, neznam zasto, jednostavno je to tako... Smile Kada cujes njen glas, osecas se kao kada cujes najlepsu pesmu... I jako si sretna kada te ta osoba pogleda i kada ti se nasmeje.... jednostavno ti onda vise nista nije bitno... onda se osecas kao da si jedina devojka na svetu, a on jedini decko... Stalno razmisljas o toj osobi... Jednostavno ti neizlazi iz glave danima, mesecima...I da, mnogo je gore nego kada ti se neko svidja... Jako popustis u ucenju, jer nemozes da se skoncentrises na ucenje, jer ti je stalno on u glavi....
A ako znas da ce doci na internet, onda sedis ceo dan pored kompjutera i gledas u monitor ocekujuci da se on pojavi... A kada vidis da je online, onda te pocne boleti stomak, kao kad imas tremu, kao kad si jako uzbudjena...
Jako cesto slusas, bar ja, neke ljubavne pesme... kao sto su: Tose: Jedina, Vezi me za sebe, Volim osmijeh tvoj... I jako se cudno osecas dok slusas te pesme, bar ja... Imam osecaj kao da postoji samo ta pesma, i sve zaboravim... i skolu, i ocene i ucenje, samo se uvizim u pesmu...
Sve u svemu, to ti je NAJLEPSE i NAJJACE osecanje koje moze da postoji izmedju dve osobe... I love you
Nazad na vrh Ići dole
Anchi:)
Najnoviji clan
Anchi:)


Broj poruka : 33
Godina : 31
Datum upisa : 26.01.2008

Sta je to ljubav?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to ljubav??   Sta je to ljubav?? Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 12:49 pm

Evo npr. sada je online, i zaboravila sam koja mi je sifra na profilu... A svugde mi je ista sifra... Sad moram da je nadjem negde u dnevniku... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Anchi:)
Najnoviji clan
Anchi:)


Broj poruka : 33
Godina : 31
Datum upisa : 26.01.2008

Sta je to ljubav?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to ljubav??   Sta je to ljubav?? Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 12:51 pm

I kada nadjes sifru u dnevniku, i skontas da ti je odgovorio na pitanje, smoris se jer kaze da nece da se nadje sa tobom jer nema vremena... i sto je najgore, nije ti poslao nijednog smajliku... i onda se opet smoris, ali se setis da pustis neku dobru pesmu... npr. Tose "Jos jedan stepenik" i sve ti opet bude lepo Very Happy
Ali znas da ces ga sutra opet pitati da se nadjete... i tako stalno... neznam dokle... valjda dok se nenadjete... Wink Tj. dok ne skontas kako on ipak nije bas savrsen za tebe...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta je to ljubav?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je to ljubav??   Sta je to ljubav?? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta je to ljubav??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubav na prvi pogled

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dule_Car :: Zabava :: Ljubav i prijateljstvo-
Skoči na: