Dule_Car
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dule_Car

Namenjeno samo pravim fanovima najbolje zvezde Duleta
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Duletova biografija ... :) :) :)

Ići dole 
AutorPoruka
_^^^SwIlEnA^^^_
Admin
_^^^SwIlEnA^^^_


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : Okoline Zrenjanina...
Datum upisa : 21.09.2007

Duletova biografija ... :) :) :) Empty
PočaljiNaslov: Duletova biografija ... :) :) :)   Duletova biografija ... :) :) :) Icon_minitimeSub Sep 22, 2007 2:17 am

Rođen sam 19.06.1990. u Subotici od oca Mileta i majke Slavice. Imam sestru Biljanu (po ocu) i braću Danila i Nikolu. Učenik sam drugog razreda Subotičke Gimnazije i Muzičke škole (odsek solo pevanje i džez klavir). Potičem iz porodice muzičara...
Deda je bio solo pevač, otac (gitarista), mama (horista), ujak (kontrabasista, bas gitarista, pevač), braća (osnovno muzičko obrazovanje): Nikola (harmonika, horista), Danilo (pijanista, horista). Muzikom sam se počeo baviti od ranog detinjstva.
Počeo sam učiti pevanje u trećoj godini (isključivo italijanske pesme i hitove Zdravka Čolića). Klavir sam počeo redovno svirati u sedmoj godini, i završio sam nižu muzičku školu sa instrumentom- klavir.Prvi put u javnost sam izašao 14.02.2007. godine (dan zaljubljenih) u Gradskoj većnici (Gradska Kuća), gde je održan Festival posvećen ljubavi i vinu. Nastupio sam kao najmlađi takmičar sa pesmom ’’Ljubav, Bogom dana’’ (tekst: Spomenka Kovač, muzika i aranžman: Kornelije Kovač) sa kojom sam doživeo veliki uspeh. Pozivom publike, pesmu sam izveo na bis. I dalje sam zahvalan gospodinu K. Kovaču na pesmi koju mi je dao da izvedem. Nakon toga, uspeo sam da se plasiram na finalnoj Grandovoj audiciji i postao jedan od kandidata takmičenja Grandove organizacije pod imenom ’’Zvezde Granda 2007’’.




Ime & Prezime: Dusan Svilar
Grad: Subotica
Godina: 16
Visina: 187 cm
Težina: 72 kg
Zanimanje: Učenik gimnazije
Vrline: nema
Mane: nema
Pevački uzor: Zdravko Čolić

To je to.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.luda-a-cool.piczo.com
 
Duletova biografija ... :) :) :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moja mala biografija:)))

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dule_Car :: Dusan Svilar :: Sve o Dusanu-
Skoči na: